Wizyta w Joanna Sokół Studio. Zobacz co Nas czeka przy okazji tworzenia Twojego wymarzonego ubrania!

W mojej pracowni i showroomie mamy okazję spotkać się, poznać i omówić wszystkie szczegóły dotyczące zamówienia gorsetów, sukni z wbudowanym gorsetem, sukni ślubnej oraz innych ubrań damskich na miarę.

Podzieliłam wszystko co nas czeka na 5 etapów, które są niezbędne do spełnienia Twojego marzenia. Zobacz jak wygląda proces tworzenia szytego na miarę ubrania.

W usłudze szycia na miarę, zgodnie ze sztuką krawiectwa, mam okazję przyjrzeć się najmniejszemu detalowi, skonstruować go na nowo i przedefiniować to, co klasyczne, w personalizowany unikat poświęcony Tobie. Moim jedynym zadaniem jest nawiązać na tyle autentyczną relację, byś mogła tchnąć w tę jedną sztukę ubrania swoją wizję i potrzeby. Joanna Sokół Studio to miejsce, gdzie wspólnie dobieramy tkaniny i dodatki, ustalamy krój dopasowany do Twojej sylwetki, planujemy potrzebne działania i wreszcie przymierzamy, opracowujemy model idealny. Jak to wszystko przebiega?

1. Konsultacja

Na pierwszym spotkaniu, przede wszystkim odpowiem na pytania. Mamy szanse porozmawiać o wszystkich szczegółach współpracy, o pomyśle, z którym przyjdziesz oraz o wstępnych kosztach realizacji. Dla mnie najważniejszym zadaniem będzie poznać Cię lepiej i wyczuć Twoje oczekiwania. Następnie przejdziemy do tego o czym marzysz. Sukienka, gorset czy też płaszcz – każdy model asortymentu damskiego jest dla nas osiągalny. Nie musisz mieć wszystkiego opracowanego do końca. Podczas omawiania modelu zaproponuję Ci odpowiednie dla Twojego pomysłu rozwiązania oraz pomogę doprojektować każdy szczegół.

Pierwsze spotkanie do niczego nie zobowiązuje. O jego przebiegu zdecydujesz sama. Możesz śmiało przemyśleć wszystko w domu i wrócić do mnie z decyzją. 

2. Formalności

Aby nasza współpraca była przyjemna i przejrzysta, konieczne są formalności. Na pierwszym spotkaniu przedstawiam wszystkie zasady i warunki współpracy. Jeżeli nasza przygoda ma się rozpocząć, niezbędne będzie podpisanie umowy współpracy oraz wpłacenie zaliczki. Z swojej strony przedstawię Ci oficjalny kosztorys współpracy. Porozmawiamy o tkaninach, dodatkach i niezbędnych usługach, które złożą się na realizację Twojego pomysłu. Wszystko ma swoją cenę, a ja zapewniam, nie ukryję żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli na pierwszym spotkaniu nie pobrałam Twoich wymiarów, przy okazji tego spotkania zdejmę miarę Twojej sylwetki i rozrysuję oficjalny projekt modelu.

Każda z moich klientek marzy o czymś zupełnie innym. Kosztorys i wycena są w pełni indywidualne. O szczegółach Twojego pomysłu i dostępnych propozycjach wykończeń informuję podczas spotkania lub mailowo.

3. Wersja próbna

Po ustaleniu wszelkich detali spotykamy się na pierwszą przymiarkę. Ostateczną formę Twojego wymarzonego ubrania poprzedzi próbna wersja, która pomoże nam określić dokładnie czego szukamy. Przygotuję dla Ciebie surową formę modelu w technicznej tkaninie, która przybliży fason jaki wybrałaś. Dla mnie to okazja do naniesienia potrzebnych zmian i dopasowania modelu do Twojej sylwetki, a dla Ciebie możliwość dopracowania pomysłu do perfekcji. Przy okazji tego spotkania przyjrzymy się każdemu detalowi i omówimy wszelkie szczegóły tak, byś mogła osiągnąć to czego potrzebujesz. Zatwierdzimy tkaninę, dodatki, ewentualne projekty nadruków oraz pomysły na wykończenia. Od tego momentu model będzie nabierał realnych cech Twojej osobowości.

4. Wersja oficjalna

Druga przymiarka. Od teraz zaczynają się prawdziwe emocje. Na to spotkanie przygotowuję produkt  skrojony z tkaniny właściwej, ze wszystkimi detalami i rozwiązaniami, które wybrałaś. Nie wykańczam wszystkich elementów po to, byś miała szansę nanieść potrzebne poprawki. Ja skupiam się na a tym, żeby to ubranie było świetnie dopasowane i dopieszczone do ostatniego szczegółu. Dopiero na tym spotkaniu widać oficjalne efekty naszej pracy. Wszystko o czym rozmawiałyśmy, co planowałyśmy, projektowałyśmy w końcu przybiera spójną formę. Czy coś jeszcze możesz zmienić? Oczywiście. Jeżeli z jakimś pomysłem się nie zgadzasz, to jest moment by go dopracować. Zdarza się, że podejmiemy decyzję na tyle radykalną, że konieczne będzie kolejne spotkanie. Pracujemy z projektem póki nie osiągniemy zadowalającego efektu. Najważniejsza jest Twoja satysfakcja.

5. Odbiór zamówienia

Wszystko gotowe. Twoje wymarzone ubranie jest skończone i przygotowane do odbioru. Oczywiście, przymierzamy je kolejny raz, by zobaczyć finalne efekty naszej owocnej współpracy. Jeżeli podczas ostatniej przymiarki dojdziemy do wniosku, że konieczne są drobne poprawki, nie będzie potrzeby spotkać się ponownie po odbiór zamówienia. Dostarczę je w wyznaczone przez Ciebie miejsce, jak tylko zamówienie będzie gotowe. 

Cały proces powstawania tego unikalnego dzieła to wypadkowa Twoich pomysłów, marzeń i potrzeb. Przeprowadzę Cię przez niego, dzieląc się całym doświadczeniem i wiedzą. aż do samego końca. Zadowolone klientki i mnóstwo zrealizowanych projektów wzbogaciły moje doświadczenie nawet w nietypowych i kryzysowych sytuacjach. Jestem przekonana, że znajdziemy odpowiednią formę na wyrażenie Twojego marzenia!


Więcej zrealizowanych pomysłów znajdziesz na moich kanałach społecznościowych facebook oraz instagram. Będzie mi bardzo miło! Obserwuj mnie i moje metody pracy pod #joannatworzy i bądź na bieżąco z nowościami. Do zobaczenia 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *