Profesjonalne gorsety modelujące

Profesjonalny gorset modelujący ma za zadanie zredukować obwód talii, spłaszczyć brzuch i wymodelować sylwetkę. Dzięki solidnej konstrukcji opartej na stalowych, elastycznych fiszbinach, skutecznie podkreśla kobiece kształty zaraz po nałożeniu. Dodatkowo gorset wspiera i odciąża kręgosłup oraz wymusza wyprostowaną postawę ciała.

 

Największą redukcję stosuje się w obwodzie talii. Poprzez sznurowanie można regulować wartość redukcji i stopniowo przyzwyczajać ciało. W obwodzie pod biustem oraz w obwodzie brzucha zakłada się redukcję, ale dość niewielką, aby zbyt mocno nie naciskać żeber oraz tkanek miękkich ciała. Profesjonalnym gorsetem można natychmiastowo uzyskać wcięcie talii, spłaszczyć brzuch oraz wyłagodzić nierówności ciała.

Underbust
CLASSIC

PROFESJONALNY GORSET MODELUJĄCY Z ZAPIĘCIEM BUSK

Underbust jest najbardziej popularnym modelem wśród gorsetów. Jego górna krawędź kończy się pod biustem. Najczęściej wykonany jest z mięsistej tkaniny i podszewki w naturalnym oraz przyjaznym dla skóry składzie. Zbudowany jest na 18 metalowych fiszbinach, które zapewniają solidną konstrukcję. Wartość redukcji można regulować za pomocą sznurowania z tyłu gorsetu. Znakomicie modeluje sylwetkę i podkreśla kobiece kształty. Dostępny jest w standardowych rozmiarach 34-52 lub według indywidualnej miary na zamówienie.

Underbust
bieliźniany

 PROFESJONALNY GORSET
MODELUJĄCY POD UBRANIE

Underbust bieliźniany to doskonała propozycja do noszenia pod ubraniem. Górna krawędź gorsetu kończy się pod biustem. Dzięki specjalnej siatce gorseciarskiej jest wyjątkowo lekki i przewiewny. Zbudowany jest na 18 fiszbinach stalowych, które dyskretnie modelują i podkreślają talię. Wartość redukcji można regulować sznurowaniem z tyłu gorsetu. Dostępny jest w standardowych rozmiarach 34-52 lub według indywidualnej miary na zamówienie.

Overbust

PROFESJONALNY GORSET MODELUJĄCY Z WEWNĘTRZNYM WYPEŁNIENIEM MISECZKI

Overbust to klasyczny gorset modelujący, którego górna krawędź kończy się powyżej biustu. Wewnątrz konstrukcji zamocowane są miseczki, które unoszą i formują biust. Gorset skonstruowany jest na 18 stalowych fiszbinach i zapinany jest z przodu bryklą z hakami (busk). Może być wykonany zarówno z tkaniny jak i z siatki gorseciarskiej. Wartość redukcji można regulować sznurowaniem z tyłu gorsetu. Dostępny jest wyłącznie w usłudze szycia na miarę.

Overbust

Z MISECZKĄ

 PROFESJONALNY GORSET
MODELUJĄCY Z WBUDOWANĄ MISECZKĄ

Ten rodzaj gorsetów przeznaczony jest do pełnego modelowania sylwetki. Świetnie sprawdzi się zarówno dla małych jak i obfitych biustów. Miseczka w gorsecie dopasowana jest do rozmiaru i rozstawu piersi. Skonstruowany jest na 18 stalowych fiszbinach, które zapewniają skuteczne modelowanie ciała. Wartość redukcji można regulować za pomocą sznurowania z tyłu gorsetu. Dostępny jest wyłącznie w usłudze szycia na miarę.

Sesja zdjęciowa z modelką - gorset bieliźniany
pl_PLPL