Chciałabyś wydobyć i podkreślić swoje kształty? Odkryj skuteczny sposób na modelowanie sylwetki.

„Figura klepsydry” i „talia osy” od zawsze utrzymują się w modzie. Wciąż dążymy do podkreślania kobiecości i eksponowania naturalnych kształtów w każdym rozmiarze. W świecie pełnym wykreowanych ideałów chcemy czuć się pewnie i wyglądać atrakcyjnie, choć czasem wymaga to wielkiego wysiłku lub poświęcenia.

Powody, dla których dbasz o lepszą sylwetkę są dokładnie takie same jak moje, Twojej przyjaciółki, nieprzyjemnej szefowej czy partnerki w biznesie. Być może urodziłaś dziecko i nie możesz wrócić do formy sprzed ciąży lub ćwiczysz, jesteś na diecie, odmawiasz przyjemności, a waga jak zaklęta wciąż pokazuje to samo. Twoja talia i kobiece kształty nagle zniknęły, a ubrania na półce „kiedy schudnę” czekają na swoją kolej. Fałda na brzuchu, odstające boczki lub po prostu większy rozmiar nie pozwalają Ci nosić ubrań, o których marzysz? Nie czujesz się atrakcyjna i kobieca we własnym ciele? Powodów jest znacznie więcej i można je w kółko wyliczać bez końca.

Każda droga ku lepszej wersji siebie wymaga czasu, poświęceń, koncentracji i wytrwałości w osiągnięciu celu. Więc czekasz na efekty. Porównujesz postęp, planujesz co jeszcze możesz zrobić dla siebie, by odzyskać lub zyskać pewność siebie. A co w międzyczasie? Czy ciągle będziesz decydować się na kompromis, kiedy dookoła nie brakuje okazji by spotkać się z ludźmi i wyglądać świetnie? Czy nie możesz tak po prostu założyć ulubionej sukienki i czuć się pewnie?

Talia osy w zasięgu ręki!

Zdecydowanie możesz! Odkryłam w jaki sposób dyskretnie oraz zgodnie z anatomią i fizjologią ciała podkreślić talię kobiety i zredukować obwody ciała nawet o 10 cm! Stworzyłam dla Ciebie skuteczne i natychmiastowe rozwiązanie na modelowanie i wyszczuplenie ciała – PROFESJONALNE GORSETY MODELUJĄCE

Profesjonalny gorset modelujący ma za zadanie zredukować obwody i uformować, wymodelować kształt ciała. Wzmacnia również kręgosłup wymuszając jego prostowanie. Prawdziwe modelujące gorsety tworzone są na podstawie solidnej, stabilnej konstrukcji, uwzględniającej anatomiczną budowę i fizjologię ciała. Oznacza to, że zaplanowano jakie dokładnie części ciała będą kształtowane i redukowane.

Największą redukcję stosuje się w obwodzie talii. Poprzez sznurowanie można regulować wartość redukcji i stopniowo przyzwyczajać ciało. W obwodach pod biustem oraz brzuchu (ok. 15cm poniżej talii) również zakłada się redukcję, ale dość niewielką, by zbyt mocno nie naciskać żeber oraz tkanek miękkich ciała. Efekty po nałożeniu gorsetu są gwarantowane i od razu widoczne. Dodatkowo regularne noszenie gorsetów z czasem trwale kształtuje sylwetkę, wydobywając kobiece kształty i talię. Na temat noszenia gorsetów krążą mity, które przeważnie nie są zgodne z prawdą. Redukcję dostosowujemy do możliwości ciała, co stanowi zaprzeczenie mitu o dusznościach i problemach z oddychaniem przypisanych gorsetom.

Na rynku do tej pory dostępna była elastyczna bielizna modelującą oraz fałszywe gorsety „waist trainery”, które nie korygują kształtu sylwetki, a wręcz przeciwnie, równomiernie ściskają ciało również w miejscach, które nie są na to gotowe. Wszystkie te produkty nie dają do końca satysfakcjonujących rezultatów, a dodatkowo mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie.

Kolejnym atutem gorsetów modelujących jest nieelastyczna, oparta na stalowych fiszbinach budowa, która jest wparciem dla kręgosłupa. Modelujący gorset bieliźniany mimo swojej lekkiej konstrukcji przeznaczony jest do noszenia pod ubraniem jako bielizna modelująca, a przy tym redukuje obwód talii od 6 do nawet 10cm. Po założeniu jest praktycznie niewidoczny oraz nadaje się do codziennego użytku jak dopełnienie ulubionej bielizny.

Pewne efekty od zaraz

Dzięki profesjonalnym gorsetom modelującym możesz skutecznie, od razu po założeniu:

✔ spłaszczyć brzuch (dodatkowe wzmocnienie przedniego panelu)

✔ wymodelować boczne partie ciała

wydobyć i zmniejszyć obwód talii

wspomóc kręgosłup, wymuszając jego prostowanie

unieść biust (gorsety z miseczką)

✔ uzyskać atrakcyjny kształt klepsydry

dodać mnóstwo pewności siebie

poczuć się seksownie i atrakcyjnie

Bieliźniane, modelujące gorsety dostępne w mojej ofercie to pierwsze takie produkty w Polsce. Oferuję gorsety ze specjalistycznej siatki gorseciarskiej do noszenia pod ubraniem oraz klasyczne gorsety z tkaniny, dopełniające codzienną stylizację. Wszystkie dostępne w sklepie modele przygotowałam w 10 rozmiarach (34-52) do kupienia przez sklep internetowy lub na zamówienie w usłudze szycia na miarę.

Żeby zakochać się w gorsetach modelujących koniecznie trzeba przymierzyć i poczuć magię modelowania! Zapewniam, że jest to wyjątkowe doświadczenie i każda z Nas zasługuje, by mieć przynajmniej jeden profesjonalny gorset bieliźniany w swojej szafie. Jeśli chciałabyś sprawdzić działanie gorsetu przed zakupem, umów się na spotkanie do mojego Studio lub zajrzyj na facebook lub instagram i zobacz, w którym salonie partnerskim będzie można przymierzyć gorsety podczas dni otwartych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *