Zamówienia internetowe

Aby zamówić wybrany gorset należy kliknąć przycisk ZAMÓW w oknie produktu i następnie wypełnić formularz zamówienia. W formularzu trzeba podać dane kontaktowe, adres wysyłki, model wybranego gorsetu oraz rozmiar.

W kolejnym kroku potwierdzam zamówienie i wysyłam instrukcje płatności. Czas realizacji gorsetu w ogóle przypadków nie przekracza 14dni. Zdarza się, że nie wszystkie komponenty do gorsetów są dostępne lub czekam na ich dostawę. O takich sytuacjach informuję na bieżąco i odpowiednio dostosowuję termin realizacji.

Po otrzymaniu wpłaty przystępuję do wykonania zamówienia. Kiedy gorset jest gotowy wysyłam Twoje zamówienie za pośrednictwem kuriera na podany adres. O szczegółach wysyłki wraz z numerem przesyłki poinformuję Cię mailowo.

Na każdej stronie produktu umieszczona jest tabela rozmiarów. Należy zmierzyć obwód swojej talii i znaleźć wynik pomiaru w odpowiedniej rubryce tabeli. Jeżeli wciąż wahasz się z doborem odpowiedniego rozmiaru, dla pewności warto skonsultować się poprzez maila [email protected] lub w wiadomości prywatnej na FB lub Instagramie. Chętnie pomożemy Ci dobrać najlepszy rozmiar.

Każdy z dostępnych modeli gorsetów ma swoje zastosowanie. Jeżeli nie jesteś zdecydowana, który gorset będzie najlepiej modelował Twoją sylwetkę chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model. Sporo przydatnych informacji znajdziesz na blogu oraz na Instagramie. 

Zgodnie z prawem konsumenta zamówione gorsety poprzez internet można zwrócić. Gorsety to część bielizny, która ma bezpośredni kontakt ze skórą. Można zwrócić produkty, które nie będą miały żadnych śladów użytkowania i ich stan nie będzie odbiegał od nowości. Jeżeli nie jesteś pewna rozmiaru najlepiej zmierzyć gorset na cienką bluzkę/sukienkę. Aby zwrócić gorset najlepiej napisać wiadomość email na adres [email protected].

Szycie na miarę

Potrzebujemy minimum 2 przymiarki w Warszawie, na których dopasujemy ubranie do sylwetki i dopracujemy szczegóły. Zdarza się, że przy bardziej wymagających projektach będzie potrzebne więcej spotkań. Zaplanujemy pracę tak, by osiągnąć najlepsze dla Ciebie rezultaty.

Szycie na miarę to usługa, która wymaga na każdym etapie fachowego podejścia i doświadczenia. Pobieranie miary odbywa się stacjonarnie w butiku przy ul. Wolskiej 111 we Warszawie i pomiary niewykonane przez nas nie będą akceptowane. 

Każda przymiarka odbywa się stacjonarnie w butiku JOANNA SOKÓŁ przy ul. Wolskiej 111. Jeżeli planujesz przyjeżdżać na przymiarki spoza Warszawy, jest możliwość odbycia przymiarki również w weekendy. Nie wykonujemy przymiarek w domach lub innych punktach stacjonarnych.

Każde zamówienie zaczynamy realizować po zaksięgowaniu zaliczki stanowiącej około 40% zamówienia na podstawie faktury zaliczkowej. 

Masz więcej pytań? Napisz!

gorset modelujący ALICE na modelce