FAQ i warunki współpracy

Zamówienia internetowe

Jak zamówić gorset online?
Aby zamówić wybrany gorset należy kliknąć przycisk ZAMÓW w oknie produktu i następnie wypełnić formularz zamówienia. W formularzu trzeba podać dane kontaktowe, adres wysyłki, model wybranego gorsetu oraz rozmiar.

 

W kolejnym kroku potwierdzam zamówienie i wysyłam instrukcje płatności. Czas realizacji gorsetu w ogóle przypadków nie przekracza 14dni. Zdarza się, że nie wszystkie komponenty do gorsetów są dostępne lub czekam na ich dostawę. O takich sytuacjach informuję na bieżąco i odpowiednio dostosowuję termin realizacji.

 

Po otrzymaniu wpłaty przystępuję do wykonania zamówienia. Kiedy gorset jest gotowy wysyłam Twoje zamówienie za pośrednictwem kuriera na podany adres. O szczegółach wysyłki wraz z numerem przesyłki poinformuję Cię mailowo.
Jak dobrać rozmiar gorsetu?
Na każdej stronie produktu umieszczona jest tabela rozmiarów. Należy zmierzyć obwód swojej talii i znaleźć wynik pomiaru w odpowiedniej rubryce tabeli. Jeżeli wciąż wahasz się z doborem odpowiedniego rozmiaru, dla pewności warto skonsultować się poprzez maila [email protected] lub w wiadomości prywatnej na FB lub Instagramie. Chętnie pomożemy Ci dobrać najlepszy rozmiar.
Jaki model wybrać?
Każdy z dostępnych modeli gorsetów ma swoje zastosowanie. Jeżeli nie jesteś zdecydowana, który gorset będzie najlepiej modelował Twoją sylwetkę chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model. Sporo przydatnych informacji znajdziesz na blogu oraz na Instagramie. 
Czy można zwrócić gorset?
Zgodnie z prawem konsumenta zamówione gorsety poprzez internet można zwrócić. Gorsety to część bielizny, która ma bezpośredni kontakt ze skórą. Można zwrócić produkty, które nie będą miały żadnych śladów użytkowania i ich stan nie będzie odbiegał od nowości. Jeżeli nie jesteś pewna rozmiaru najlepiej zmierzyć gorset na cienką bluzkę/sukienkę. Aby zwrócić gorset najlepiej napisać wiadomość email na adres [email protected].

Szycie na miarę

Ile przymiarek nas czeka?
Potrzebujemy minimum 2 przymiarki w Warszawie, na których dopasujemy ubranie do sylwetki i dopracujemy szczegóły. Zdarza się, że przy bardziej wymagających projektach będzie potrzebne więcej spotkań. Zaplanujemy pracę tak, by osiągnąć najlepsze dla Ciebie rezultaty.
Czy mogę zmierzyć się sama?
Szycie na miarę to usługa, która wymaga na każdym etapie fachowego podejścia i doświadczenia. Pobieranie miary odbywa się stacjonarnie w butiku przy ul. Wolskiej 111 we Warszawie i pomiary niewykonane przez nas nie będą akceptowane. 
Gdzie wykonywane są przymiarki?
Każda przymiarka odbywa się stacjonarnie w butiku JOANNA SOKÓŁ przy ul. Wolskiej 111. Jeżeli planujesz przyjeżdżać na przymiarki spoza Warszawy, jest możliwość odbycia przymiarki również w weekendy. Nie wykonujemy przymiarek w domach lub innych punktach stacjonarnych.
Czy konieczna jest zaliczka?

Każde zamówienie zaczynamy realizować po zaksięgowaniu zaliczki stanowiącej około 40% zamówienia na podstawie faktury zaliczkowej. 

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Umowa współpracy to obowiązkowy start do realizacji projektu. Wzór umowy zawsze przedstawiamy mailem do zapoznania się z treścią. Po zaakceptowaniu jej warunków podpisujemy umowę wykonania projektu oraz pobieramy zaliczkę w wysokości około 40% wartości zamówienia.

Jaki jest czas realizacji projektu szycia na miarę?
Szycie na miarę to usługa kompletnie personalizowana i często czas realizacji zależy od skomplikowania pomysłu oraz technicznych możliwości wykonania. Termin odbioru uzgadniamy na samym początku omawiania projektu. Wszystko zależy czy w danym momencie są inne zamówienia w trakcie realizacji. Warto zapytać mailowo lub w wiadomości na FB lub Instagramie na kiedy jest możliwość wykonania Twojego pomysłu. 
gorset modelujący ALICE  na modelce
pl_PLPL