Jak dobrać rozmiar gorsetu modelującego?

Zapraszam do obejrzenia filmu, w którym odpowiadam na najczęściej zadawane pytanie: jak dobrać rozmiar gorsetu modelującego? Dodatkowo dowiesz się co to jest redukcja w gorsecie i dlaczego wybrałam oznaczenia rozmiarów 34-52 dla swoich produktów.

Odkąd wprowadziłam do sprzedaży gorsety modelujące często niezrozumiałe były oznaczenia rozmiarów gorsetów oraz jak według tabeli dostępnych na stronie dopasować samodzielnie rozmiar. Przygotowałam dla Was krótki filmik, który odpowie na pojawiające się pytanie i niejasności. Treść filmu dotyczy profesjonalnych gorsetów modelujących, które dostępne są w sklepie internetowym www.joannasokol.com/sklep, w standardowych rozmiarach 34-52. Dzięki tym gorsetom skutecznie i komfortowo podkreślisz kobiece kształty ciała i odejmiesz kilka centymetrów natychmiastowo.

Jeżeli wciąż pojawią się kłopoty z doborem rozmiaru, chętnie odpowiem na pytania i z przyjemnością dobiorę odpowiedni dla Ciebie rozmiar. Napisz do mnie wiadomość lub skontaktuj się przez media społecznościowe. Jestem do Twojej dyspozycji!

Facebook: kliknij

Instagram: kliknij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *