Kim jestem? Joanna Sokół

Podróż z projektowaniem i tworzeniem ubrań dla kobiet zaczęła się dla mnie ponad 10 lat temu. Skoncentrowałam się na swojej pasji i tak do dziś zdobywam nowe, cenne doświadczenia w tej dziedzinie. Na długo przed studiami Projektowania Mody na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie realizowałam zamówienia indywidualne moich klientek. Szyłam na miarę kreacje okolicznościowe, spędzałam godziny na poprawkach krawieckich i ćwiczyłam wiele innych umiejętności, które pomogły mi wejść na wyższy poziom.

Marzenia o studiach projektowania mody ziściły się, a ja niedługo po Akademii otworzyłam swoje pierwsze studio krawieckie. Wraz z zespołem tworzyliśmy wysokiej jakości, szyte na miarę ubrania damskie oraz prototypy kolekcji projektantów. To był wspaniały czas pełen zadowolonych klientów, bezcennych doświadczeń, wartościowych kontaktów i zrealizowanych marzeń. Współpracowałam z tak znamienitymi markami jak: Gosia Baczyńska, Maciej Zień, Tomasz Ossoliński, Viola Piekut, Son Trava, Acephala, Annomalia czy SaintBy.

Dzisiaj nadszedł czas, by skorzystać ze wszystkich doświadczeń i podpisać efekty mojej pracy własnym nazwiskiem. Projektuję i tworzę unikalne, szyte na miarę ubrania dla kobiet z pasją i pełnym zaangażowaniem. Każdy kolejny projekt to nowa historia do opowiedzenia, dla której jedyną inspiracją jesteś Ty i Twoja osobowość. Dzięki pełnej personalizacji oraz doborze wysokiej jakości materiałów i wykończeń, ubrania szyte przeze mnie będą służyć Ci latami. Z taką propozycją wychodzę naprzeciw Twoim modowym marzeniom. Stwórzmy wspólnie zupełnie osobiste, unikatowe dzieło, dopasowane i dedykowane tylko i włącznie Tobie.

pl_PLPL