Kim jestem?

JOANNA SOKÓŁ

Podróż z projektowaniem i tworzeniem ubrań dla kobiet zaczęła się dla mnie ponad 12 lat temu. Skoncentrowałam się na swojej pasji i tak do dziś zdobywam nowe, cenne doświadczenia w tej dziedzinie. Przez lata tworzyłam przepiekne kreacje na miarę aż poczułam, że czas się wyspecjalizować. Gorseciarstwo wydało mi się na tyle interesujące, że nauczyłam się rzemiosła od podstaw i wprowadziłam na rynek polski profesjonalne, bieliźniane gorsety modelujące.

W pracowni na warszawskiej Woli projektuję i tworzę unikalne, szyte na miarę gorsety oraz ubrania dla kobiet z pasją i pełnym zaangażowaniem. Na przestrzeni lat współpracowałam z tak znamienitymi markami jak: Gosia Baczyńska, Maciej Zień, Tomasz Ossoliński, Viola Piekut, Son Trava, Acephala, Annomalia, SaintBy oraz gwiazdami Beatą Kozidrak, Sanah, Maja Kapłon.

Wykonuję gorsety od podstaw ręcznie z wykorzystaniem oryginalnych i wysokiej jakości materiałów. Dzięki pełnej personalizacji oraz doborze odpowiednich wykończeń, gorsety szyte przeze mnie będą służyć Ci latami. Z taką propozycją wychodzę naprzeciw Twoim modowym marzeniom – stwórzmy wspólnie unikatowe dzieło poświęcone Tobie.