Gorset bieliźniany BLAIR – jeszcze więcej możliwości modelowania sylwetki!

Gorsety modelujący Blair

Do grona modeli gorsetów modelujących dostępnych w mojej ofercie dołącza model BLAIR, który dzięki rozszerzonej konstrukcji jeszcze lepiej kształtuje i wysmukla sylwetkę. Co sprawia, że efekt wysmuklenia ciała jest jeszcze skuteczniejszy?

Każda z nas ma zupełnie inną budowę ciała. Chcąc wszystkie kobiece ciała wrzucić w jeden worek porywamy się z motyką na słońce. Uniwersalne rozmiarówki nie istnieją – obwody, długości jak i rozmiary miseczki to zmienne, które wskazałyby dziesiątki rozmiarów. Jednak w przypadku gorsetów typu underbust (gorsetów kończących się pod biustem) konieczne są tak na prawdę 3 obwody – pod biustem, w talii oraz brzucha. To dane potrzebne by ustalić jaki rozmiar gorsetu nosisz. Zdarza się, że po założeniu gorsetu, na ciele odcina się krawędź i powyżej powstają nieestetyczne fałdki, tzw. „motylki”. Często związane jest to z budową ciała jak i z samą konstrukcją gorsetu. Aby uniknąć powstających „motylków” należy skorygować szkielet gorsetu i wydłużyć tył. Dzięki wprowadzonej poprawce gorset obejmie ciało wyżej i zapobiegnie odcinaniu się powyżej krawędzi gorsetu. Proste prawda?

Na powyższym zdjęciu widać dobrze dopasowany gorset rozmiarowo, ale ciało powyżej gorsetu, a nawet ponad linią biustonosza, odcina się i tworzy fałdki. Modelowanie tego typu niedoskonałości rozwiąże model BLAIR – wersja gorsetu klasycznego underbust z przedłużonym tyłem w formie regulowanych ramiączek.

Model BLAIR jest rozszerzoną wersją gorsetu BASIC, w którym skonstruowane zostały elastyczne, regulowane ramiączka. Dzięki nim unikniemy odcinających się fałdek powyżej linii gorsetu. W przodzie wprowadziłam metalowe zapięcie typu busk, które ułatwia zakładanie – klasyczny BASIC jest zakładany przez głowę. Przedni panel wykonany jest z 100% bawełny, a pozostała całość ze specjalnej, bardzo wytrzymałej siatki gorseciarskiej, która zapewni swobodny przepływ powietrza i wilgoci.

Tak jak w klasycznym gorsecie BASIC, do konstrukcji BLAIR wprowadzone jest 16 stalowych fiszbin spiralnych, które wymodelują i wysmuklą sylwetkę zaraz po nałożeniu gorsetu. Regulację redukcji gorsetu zapewnia sznurowanie, które po zapięciu haków z przodu możemy dociągnąć według potrzeb i możliwości ciała. Pod sznurowaniem dołożona jest podkładka, która zapobiegnie otarciom podczas wiązania gorsetu. Model BLAIR dostępny jest w 3 kolorach – beżowym (cielistym), czarnym oraz białym. Poniżej zadowolona klientka, u której podczas wizyty w moim studio rozpoznałam podobną niedoskonałość i zaproponowałam model z ramiączkami. Z talii zniknęło 6 cm, a przy tym ramiączka podtrzymały „motylki”.

Gorsety na mojej stronie dostępne są w dziesięciu rozmiarach 34-52. Jeżeli widzisz u siebie „motylki ” powstałe w wyniku noszenia biustonosza lub obawiasz się, że powstaną po założeniu gorsetu, od razu polecam wybrać model BLAIR. Po zamówieniu gorsetu możemy się skonsultować online – na podstawie zdjęć lub wideorozmowy. Jeżeli będzie konieczność naniesienia poprawek, wprowadzę zmiany lub zaproponuję korzystniejszy model. Najważniejsze by gorset był wygodny i dobrze dobrany. Najlepszą metodą jest wizyta w moim studio, gdzie mogę osobiście ocenić efekt modelowania, poprawny rozmiar oraz korekcję kroju gorsetu. Jeśli masz pytania lub chciałabyś się poradzić, zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Tutaj znajdziesz model BLAIR w sklepie.

Codziennie dzięki naszej współpracy powstaje coś pięknego! Obserwuj mnie i moje metody pracy w mediach społecznościowych.

facebook

instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *