Gorseciarka w czarnej sukience trzyma beżowy gorset modelujący

Cieszę się, że do mnie trafiłaś!

Najważniejsze dla mnie jest pełne zadowolenie klientek i satysfakcja z zakupu gorsetów! Udoskonalam nie tylko swoje produkty, które tworzymy dla Was z pasją, ale również obsługę klienta oraz inne aspekty marki JOANNA SOKÓŁ. Twoja wrażenia i opinia jest dla mnie bardzo cenna!

Przygotowałam anonimową ankietę oraz wywiad konsumenta, które pomogą mi lepiej doprecyzować Wasze potrzeby, obawy czy też obiekcje związane z zakupami. Każda Twoja myśl może być zalążkiem zmiany i przyniesie korzyść nie tylko Tobie, ale również dla przyszłych klientek.

Za chwilę poświęconego mi czasu na przygotowałam zniżki i bony na zakupy wymarzonego gorsetu. Zobacz która z opcji będzie dla Ciebie korzystniejsza!

ANONIMOWA ANKIETA

Krótka ankieta z pytaniami na temat gorsetów to szybka forma, która zajmie Ci dosłownie kilka minut. Dzięki niej otrzymam odpowiedzi na pytania osób, które planują zakup gorsetu. Chciałabym poznać Twoje potrzeby i problemy związane z tym tematem. Wszystkie informacje udzielone w tej ankiecie zostaną poufne i są całkowicie bezpieczne.

RABAT 15% NA ZAKUPY

WYWIAD KONSUMENTA

Cenniejszą dla nas formą aktywności jest wywiad konsumencki, który pozwoli nam poznać różne punkty widzenia i odczucia klienta. Podczas rozmowy z naszą przemiłą konsultantką Martą pojawią się pytania otwarte, które będą dotyczyć obiekcji zakupowych lub obaw związanych z gorsetami, a sama rozmowa może potrwać około 30min. Wszystkie informacje udzielone w tej ankiecie zostaną poufne i są całkowicie bezpieczne. Termin rozmowy możesz dopasować do swojego kalendarza i wolnego czasu.

Dla pierwszych 10 osób BON O WARTOŚCI 350zł

Każda Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna!

Dziękuję Ci za Twój czas i nie mogę się doczekać rezultatów. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie gorset w atrakcyjnej cenie. Do zobaczenia 🙂