5 kroków pomyślnej współpracy

Podzieliłam wszystko co nas czeka na pięć etapów, które są niezbędne do realizacji Twojego marzenia. Zobacz jak wygląda proces tworzenia szytego na miarę ubrania i umów się na pierwsze niezobowiązujące spotkanie.

01

Pierwsze spotkanie

Na pierwszym spotkaniu, przede wszystkim, odpowiem na Twoje pytania. Mamy szanse porozmawiać o wszystkich szczegółach współpracy, o pomyśle oraz o wstępnych kosztach realizacji. Dla mnie najważniejszym zadaniem będzie poznać Cię lepiej i wyczuć Twoje oczekiwania. Niezbędna do tego będzie seria pytań, która pomoże mi skompletować wszystkie informacje w jedną całość.

Następnie przejdziemy do tego o czym marzysz. Sukienka, kostium czy też płaszcz – każdy model asortymentu damskiego jest dla nas osiągalny. Nie musisz mieć wszystkiego opracowanego do końca. Podczas omawiania modelu zaproponuję odpowiednie dla Twojego pomysłu rozwiązania oraz pomogę doprojektować każdy szczegół.

Pierwsze spotkanie do niczego nie zobowiązuje. O jego przebiegu zdecydujesz sama. Możesz śmiało przemyśleć wszystko w domu i wrócić do mnie z decyzją.

02

Formalności nigdy za wiele

Aby nasza współpraca była przyjemna i przejrzysta, konieczne są formalności. Na pierwszym spotkaniu przedstawiłam wszystkie zasady i warunki współpracy. Jeżeli nasza przygoda ma się rozpocząć, niezbędne będzie podpisanie umowy współpracy oraz wpłacenie zaliczki.

Ze swojej strony przedstawię Ci oficjalny kosztorys współpracy. Porozmawiamy o tkaninach, dodatkach i niezbędnych usługach, które złożą się na realizację Twojego pomysłu. Wszystko ma swoją cenę, a ja zapewniam, nie ukryję żadnych dodatkowych kosztów.

Każdy z tych tematów możemy poruszyć w dowolnym, wygodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli na pierwszym spotkaniu nie pobrałam Twoich wymiarów, przy okazji tego spotkania zdejmę miarę Twojej sylwetki.

03

Pierwsza przymiarka

Ostateczną formę Twojego wymarzonego ubrania poprzedzi próbna wersja, która pomoże nam określić dokładnie czego szukamy. Przygotuję dla Ciebie surową formę modelu w technicznej tkaninie, która przybliży fason jaki wybrałaś. Dla mnie to okazja do naniesienia potrzebnych zmian i dopasowania modelu do Twojej sylwetki, a dla Ciebie możliwość dopracowania pomysłu do perfekcji. Przy okazji tego spotkania może wydarzyć się wszystko. Przyjrzymy się każdemu detalowi i omówimy wszelkie szczegóły abyś mogła osiągnąć to czego potrzebujesz.

Zatwierdzimy tkaninę, dodatki oraz pomysły na wykończenia. Od tego momentu Twoja unikalna kreacja będzie nabierać realnych kształtów.

04

Wersja oficjalna

Od teraz zaczynają się prawdziwe emocje. Na to spotkanie przygotowuję produkt skrojony z tkaniny właściwej ze wszystkimi detalami i rozwiązaniami, które wybrałaś. Nie wykańczam do końca wszystkich elementów, abyś miała szansę nanieść potrzebne poprawki. Ja skupiam się na a tym, żeby to ubranie było świetnie dopasowane i dopieszczone do ostatniego szczegółu.

Dopiero na tym spotkaniu widać oficjalne efekty naszej pracy. Wszystko o czym rozmawiałyśmy, co planowałyśmy, projektowałyśmy w końcu przybiera spójną formę. Czy coś jeszcze możesz zmienić? Oczywiście. Jeżeli z jakimś pomysłem się nie zgadzasz, to jest jeszcze czas by go dopracować.

05

Przymiarka i odbiór

Wszystko gotowe. Twoje wymarzone ubranie jest skończone i przygotowane do odbioru. Oczywiście, przymierzamy je kolejny raz po to, by zobaczyć finalne efekty naszej owocnej współpracy. Jeżeli podczas ostatniej przymiarki dojdziemy do wniosku, że konieczne są drobne poprawki, nie będzie potrzeby spotkać się ponownie po odbiór zamówienia. Dostarczę je w wyznaczone przez Ciebie miejsce jak tylko zamówienie będzie gotowe.

Najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Cały proces powstawania tego unikalnego dzieła to wypadkowa Twoich pomysłów, marzeń i potrzeb. Przeprowadzę Cię przez niego, dzieląc się całym doświadczeniem i wiedzą aż do samego końca. Jestem przekonana, że znajdziemy odpowiednią formę na wyrażenie Twojego marzenia.

pl_PLPL