Chciałabyś poprawić wygląd swojej sylwetki?

Profesjonalna bielizna modelująca

Poznaj profesjonalne gorsety modelujące. Dyskretna i skuteczna bielizna wyszczuplająca

Pierwsze w Polsce profesjonalne, bieliźniane gorsety modelujące skutecznie podkreślą Twoje kobiece kształty!

Dzięki gorsetom modelującym możesz skutecznie

  • spłaszczyć brzuch
  • wyłagodzić nierówności ciała
  • zmniejszyć obwód i podkreślić talię
  • wspomóc kręgosłup, wymuszając jego prostowanie
  • unieść nawet obfity biust 
  • uzyskać atrakcyjny kształt klepsydry
  • dodać mnóstwo pewności siebie
  • poczuć się seksownie i atrakcyjnie

Poczuj się pewnie i atrakcyjnie w każdym rozmiarze!

Czym są gorsety modelujące?

Profesjonalny gorset modelujący ma za zadanie zmniejszyć obwód talii oraz wymodelować kształt ciała. Solidna i nieelastyczna konstrukcja, uwzględnia anatomiczną budowę i fizjologię ciała, dzięki czemu gorset formuje sylwetkę w korzystny dla zdrowia sposób. W kategorii produktów bielizny wyszczuplającej gwarantuje efekty wyszczuplenia sylwetki od 6 do 15cm w talii. Wzmacnia również kręgosłup wspomagając korygowanie postawy. 

Profesjonalnym gorsetem można natychmiastowo uzyskać wcięcie talii, spłaszczyć brzuch oraz wygładzić nierówności ciała.

Szcegółowe cechy profesjonalnych gorsetów modelujących na grafice

Zobacz jak wygląda gorset modelujący z bliska!

Jakość wykończeń i dobra konstrukcja przede wszystkim

Skóra swobodnie oddycha

Gorsety wykonane są ze specjalnej siatki gorseciarskiej, która w pełni przepuszcza powietrze i wilgoć. Podczas noszenia skóra swobodnie oddycha.

Anatomiczna budowa

Każdy element i wykończenia zostały tak zaprojektowane, aby ukształtować ciało zgodnie z anatomią i fizjologią ciała kobiety. Gorset modeluje sylwetkę, a nie odkształca.

Niewidoczne pod ubraniem

Gorsety są lekkie i przewiewne. Dzięki pojedynczej warstwie specjalnej siatki gorseciarskiej bardzo dobrze przylegają do ciała i nie są widoczne pod ubraniem.

Regulacja redukcji

Wartość redukcji w każdym gorsecie można regulować za pomocą sznurowania według możliwości ciała. Nierdzewne, metalowe oczka i dwustronna satynowa tasiemka zapewnią komfort noszenia.

Solidna konstrukcja

Budowa gorsetu oparta jest na 16 stalowych fiszbinach spiralnych i 2 fiszbinach płaskich, co zapewnia solidne wsparcie dla mięśni i kręgosłupa.

Ochrona ciała

Pod sznurowanie dołączona została podkładka, która chroni skórę i zapobiega otarciom podczas wiązania. Dodatkowo podkładka wchłania wilgoć i zapewnia komfort noszenia gorsetu.

„…jak raz się nałoży to nie chce się niczego innego”

Gorsety od Joanny Sokół to produkt najwyższej jakości. Wykonanie zaskakuje precyzją oraz dbałością o detale. Choć z początku gorset wydaje się być dość skomplikowany, to przy zakładaniu samemu, szybko okazuje się, że wystarczy kilka pociągnięć, by zgubić niechciane centymetry i wydobyć smukłą talię. Polecam wszystkim bardzo serdecznie. Do tej pory miałam styczność wyłącznie z gorsetami z sieciówek. Szybko przekonałam się, że produkty od Joanny są jak Bentley: najlepsze, najwygodniejsze, najpiękniejsze… a jak raz się nałoży to nie chce się niczego innego.
Paulina Koteras

Efekt „PRZED i PO” zadowolonych klientek

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście gorset modelujący można założyć samodzielnie. To prosty i intuicyjny schemat sznurowania, który pokazuję na spotkaniu w studio lub na filmikach opublikowanych na YT, IG oraz FB.

Gorsety modelujące oparte są na elastycznych fiszbinach, które nie krępują ruchu. Redukcja produktów w sklepie nie jest duża i efekty modelowania są łagodne, nieszkodliwe dla zdrowia. Można swobodnie usiąść i poruszać się. Dodatkowo gorsety pomaga utrzymać wyprostowaną postawę, która korzystnie wpływa na nasze samopoczucie.

Bieliźniane gorsety modelujące jak najbardziej nadają się do codziennego noszenia. Dzięki lekkiej i przewiewnej budowie zapewnią komfortowe noszenie jako dyskretna bielizna modelująca.

Na stronie produktu widoczna jest ikonka „tabela rozmiarów”. Wystarczy zmierzyć swój obwód talii i odczytać w którym rozmiarze mieści się wynik. Jeśli wciąż pojawią się wątpliowości chętnie dobiorę rozmiar w wiadomości prywatnej.

Najlepiej zacząć przygodę z gorsetami od modelu BASIC. Jeśli zauważasz, że Twoja własna bielizna odcina się na ciele i tworzy nieestetyczne fałdy to model BLAIR najlepiej wymodeluje Twoją sylwetkę. Jeśli chciałabyś solidnie wymodelować swoją talię i uzyskać mocne wcięcie w talii to ALICE zapewni Ci ten efekt. Dla miłośniczek miękkich biustonoszy bezfiszbinowych polecam dobrać model CLAIR.

Działanie gorsetów modelujących jest gwarantowane. Dzięki nieelastycznej, stabilnej budowie gorsety zapewniają efekty modelowania od razu po nałożeniu na każdej sylwetce. Gorsety się nie przesuwają, nie rolują i nie rozciągają się co gwarantuje te same efekty wyszczuplenia sylwetki po  czasie noszenia.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, w niewielkiej, warszawskiej pracowni. Szyjemy gorsety z zachowaniem tradycyjnych metod zgodnych z rzemiosłem gorseciarstwa. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów – korzystamy z najlepszych, oryginalnych materiałów, a wszystko co wychodzi spod naszych rąk, dopracowane zostało do ostatniej nitki.